İzalasyon Uygulamaları

İzalasyon Uygulamaları

İzalasyon Uygulamaları

İzolasyon Uygulamaları Uygun Mantolama

Yapılarda yalıtım malzemeleri günümüzde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Yalıtım malzemeleri kullanılarak yapılan işlemlerden birisi de mantolamadır. Mantolama ile bir binanın dış yüzeyi çeşitli yalıtım ürünleri ile kaplanır. Dekopol Yalıtım Yapı firması olarak bu uygulamayı sizlere sunarız.

Yaptığımız mantolama uygulamaları ile hem enerji tasarrufu sağlıyoruz hem de etkili bir yalıtım yapmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Uygun mantolama firması arayan kişiler için en iyi seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkıyoruz. Yaptığımız işlem ile ısı köprülerinin oluşumunun engellenmesini sağlarız. Bu sayede de yalıtımda başarılı bir süreklilik olması mümkündür. Yapı fiziği için en uygun ısı yalıtım sistemi olarak mantolama uygulamasını gösterebiliriz.

 

Mantolama Uygulaması Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Mantolama hizmetleri sunan firmamız, tamamen alanında uzman personeller ile faaliyet gösterir. Bu doğrultuda da işlemi kısa süre içinde bitirebiliriz. Çalışma süresini etkileyen en temel unsurlar binanın büyüklüğü ve çalışılacak zamandaki hava koşuludur. Kötü hava koşullarında mantolama uygulaması yapılmamaya dikkat edilir. Dekopol Yalıtım olarak ortalama sürenin 1 ila 4 hafta arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Firmamız sizlere uygun mantolama yöntemi ve yalıtım malzemeleri ile en iyi şekilde hizmet verir. Mantolama yapılırken dikkatli bir çalışma süreci gerekir. Genellikle en uygun zaman ise ortam sıcaklığının 5 derece üstünde olduğu zamanlardır. Bu sayede daha etkili bir şekilde işlem yapılabilir. Firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamında sizlere görüşme sırasında taahhüt edilen süre içerisinde mantolama uygulaması tamamlanır.

Mantolama İşlemi Neden Yaptırılmalıdır?

Mantolama yaptırmak birçok konuda avantaj sağlaması ile ön plana çıkar. Binalarda ısı kaybı çok fazla meydana gelir. Bu durumda da hem daha fazla yakıt tüketimi yapılır hem de yeterli ısınma sağlanamayabilir. Mantolama işlemleri bu ısı kayıplarını minimuma indirmeyi sağlar. Aynı zamanda bina dışında bir koruma kaplaması olarak da faydalıdır.

Bu nedenle binalarda mantolama yaptırmak önemli ve gereklidir. Firmamız tarafından yapılar için en uygun mantolama yöntemleri ile hizmet sunulur. Ekonomik fiyatlar ile sunduğumuz mantolama hizmetlerimizden yararlanmak ve bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek

Bu Site Websiteci Tasarımları İle Hazırlanmıştır